Temiz Oda

Temiz odalar, küçük partiküllerin üretim prosesini olumsuz etkileyebileceği tüm endüstrilerde kullanılır. Bu ortamlar, partikül seviyesi, hava debisi, fark basıncı, sıcaklık ve nem değerlerinin kontrol altında tutulduğu ortamlardır. Firmamız, temiz oda ihtiyaçlarınız için anahtar teslimi eksiksiz çözümler sunmaktadır.

woman in white long sleeve shirt wearing eyeglasses

Anahtar teslimi eksiksiz çözümler
Firmamız temiz oda ihtiyaçlarınızda kullanıcı isteklerinin belirlenmesinden (URS), sistemin devreye alınmasına ve HVAC validasyon testlerinin gerçekleştirilmesine kadar olan süreçte yanınızda yer alır. Ayrıca temiz oda test cihazları, sarf malzeme ve benzeri ihtiyaçlarınız tedarik edilerek temiz odanız ile ilgili tüm gereksinimleriniz tek elden sağlanmış olur. 

Temiz odaların tasarımından (URS) kullanıcı isteklerinin belirlenmesine, sistemin devreye alınmasına ve HVAC validasyon testlerinin gerçekleştirilmesine kadar olan süreçte yanınızda yer alırız. Ayrıca temiz oda test cihazları, sarf malzemeleri ve benzeri ihtiyaçlarınızı da tedarik ederek temiz odanız ile ilgili tüm gereksinimlerinizi tek elden sağlamaktayız.

Her temiz oda farklıdır ve farklı temiz odalar farklı filtrasyon ve iklimlendirme çözümlerine ihtiyaç duyar. Odanızın faaliyet alanına, temizlik sınıfına ve gerekli standartlara göre uygun şekilde tasarımı ve kurulumu için alternatifli çözümler sunmaktayız.

Temiz oda sistemlerinde, ihtiyacınızdan daha yüksek sınıfta bir temiz oda seçimi yüksek ilk yatırım ve işletme maliyeti getirebilir. Aynı şekilde, temiz oda sınıfının gerektiğinden daha düşük seçilmesi durumunda ise standart ve yönetmeliklere uygunsuzluk ve oda şartlarını sağlayamama problemleri ile karşılaşılabilir. Firmamız, gereksinimlerinize en uygun sınıfı seçerek istenilen özellikleri karşılarken sizi gereksiz masraflardan ve uyumsuzluk sorunlarından kurtarır.