HPL TEMİZ ODA PANELLERİ

TEMİZ ODA NEDİR ?
Ekim 25, 2020
Cam Paneller
Ekim 25, 2020

HPL TEMİZ ODA PANELLERİ

Ürün Bilgisi

Kritik hijyen güvenliği gerektiren alanların, Temiz Oda ve GMP standartlarına uygun şekilde tasarlanmış, modüler yapıdaki “Hijyenik Partisyon Paneller” ile istenilen şekilde bölünebilmesi için geliştirilmiştir. Herhangi bir ek taşıyıcıya ihtiyaç duymaksızın; gizli alüminyum çerçevesi ile yüksek mukavemet gösteren “Hijyenik Partisyon Paneller” ile geniş açıklıklar dahi sorunsuzca geçilebilmektedir.

“Hijyenik Partisyon Paneller”in her iki yüzeyi düz, pürüzsüz yapıda ve antibakteriyel özelliğe sahip HPL (Yüksek Basınçlı Laminant) levhalar ile kaplanmıştır. Ayrıca müşteri talebine göre panel yüzeylerinde Paslanmaz, Galvaniz, Alüminyum veya Cam Elyaf Takviyeli Polyester gibi farklı malzemeler de tercih edilebilmektedir.

“Hijyenik Partisyon Paneller”, yüksek yalıtımlı izolatörler içeren (EPS, Taş Yünü, vs..) kompozit bir yapıya sahiptir. Birlikte kullanıldığı tüm diğer panel, kapı ve aksesuar sistemleri ile hemyüz şekilde dizayn edilmiştir. Yuvarlatılmış köşe ve bitiş detayları, kolay montaj şekli, sahada çıkabilecek değişikliklere veya ilavelere müdahale şansı veren malzeme yapısı ile öne çıkan “Hijyenik Partisyon Paneller”, istenildiğinde yerinden sökülerek, farklı bir alana da monte edilebilmektedir.”

Comments are closed.