İlaç Temiz Odaları

Temiz Oda Türleri
Ekim 28, 2020
TEKLİF AL
Ekim 28, 2020

İlaç Temiz Odaları

İlaç endüstrisinde temiz odalar, araştırma ve ürün geliştirme için kontaminasyonsuz bir ortam sağlamada oynadıkları rol nedeniyle yüksek talep görmektedir.

Sürekli gelişen farmasötik süreçlerle, değişen ihtiyaçlara ayak uydurabilecek temiz oda ihtiyacı çok önemlidir. Zeta Temiz Oda Sistemleri bu konudaki farkındalığımız, esneklik, optimum performans ve güvenlik sağlayan son teknoloji ürünü temiz odalar sağlamak için bizi benzersiz bir konuma getirdi. Kritik süreçlerinizi korumak için bir temiz odaya ihtiyacınız varsa, konuşabileceğiniz temiz oda çözüm sağlayıcılarıyız.

İlaç endüstrisindekilere temiz oda tasarımı ve kurulumu, doğrulama ve eğitim dahil olmak üzere kapsamlı bir uzman temiz oda hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

Önlük, biyolojik güvenlik gibi mobilyalar veya laminer akış dolapları gibi temiz oda sarf malzemelerinin temini ve montajı için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirketinizin hangi temiz oda hizmetlerimizden hangisine ihtiyaç duyduğundan emin değilseniz, ücretsiz bir saha araştırması ve profesyonel bir danışmanlık sunmaya hazırız. Temiz oda projenize başlamak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.