Bükümlü Hermetik Kapılar

Cam Paneller
Ekim 25, 2020
HPL Hermetik Kapılar
Ekim 25, 2020

Bükümlü Hermetik Kapılar

Ürün Bilgisi

Sağlık, temiz oda ve soğuk zincir çözümlerine odaklanıyoruz.Hijyen sağlık kapıları steril hava bakım sağlamak, bizim temiz oda kapı sistemleri yardım toz ve / veya mikropsuz koşullar muhafaza etmek ve bizim soğuk zincir kapılar soğuk ya da sıcak odalarda enerji tasarrufu sağlar.

Yüksek kaliteli kapılar

Kapı sistemlerimizin 10 yıldan fazla dayanma garantisi vardır ve kapılarımızın kalitesini belirleyen tek şey bu değildir. Metaflex, ISO 9001 gibi çeşitli sertifikalara sahiptir. Ayrıca kapı sistemlerimiz, hava geçirmezlik, yangına dayanıklılık, duman direnci, ses direnci ve su geçirmezlik için çeşitli sertifikalara sahiptir. Metaflex kapılar ayrıca CE işaretine uygundur, bu da kapıların Avrupa gereksinimlerini karşıladığı anlamına gelir.

Sürgülü kapılar

Kayar kapılar, havanın minimum hareketini sağlar ve bu da hava koşullarının kontrolünü kolaylaştırır. Profesyonel kayar kapılarımızın ray sistemi, kapı ne kadar büyük veya ağır olursa olsun kapının zahmetsizce açılıp kapanmasını sağlar. Metaflex’in güvenilir kontrolörü , otomatik kayar kapılar için optimum kullanım kolaylığı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.